Сьогодні: Вт, 07-02-2023    19:40:40
Житомир » Новини » Житомир » 2010 » Декабрь » 14 » 11:37:52

Дебой похвалився новими житомирськими трамваями і обіцяє нові тролейбуси. ФОТО

14-12-2010, 11:37:52 2389 Коментарі 0 Читать на русском

Дебой похвалився новими житомирськими трамваями і обіцяє нові тролейбуси. ФОТО
Вчора, в понеділок 13 грудня, працівники Житомирського ТТУ займалися розвантаженням трамваїв, які прибули до Житомира з міста Вінниці.

Як повідомляє «Журналу Житомира» управління у зв'язках з громадськістю міської ради, за словами начальника Житомирського ТТУ Віктора Зубрицького, один трамвай обійшовся Житомиру в середньому в 220 тис. грн.

 - Це вузькоколійні трамваї чеського виробництва. Вони знаходяться в хорошому технічному стані. Безшумні, модернізовані, на 30% менше використовують електроенергії. Такі трамваї можуть працювати 10 років без ремонту, - охарактеризував технічний стан вагонів В. Зубрицький.

За словами Володимира Дебоя, купівля у Вінниці старих трамваїв стала можлива завдяки зусиллям керівництва міста та області. Мер від усієї душі подякував голові ОДА Сергію Рижуку за допомогу у вирішенні даного питання.

 - "Ідея модернізації Житомирського ТТУ виникла давно, проте до цього ми підходили системно. Треба створювати матеріально-технічну базу підприємства, поліпшувати якість обслуговування житомирян", - зазначив міський голова В. Дебой.

Володимир Михайлович також зазначив: «У планах - повернення коштів, які заборгував Львів у вигляді тролейбусів. Є перспективна домовленість з Києвом про закупівлю тролейбусів після того, як столиця за програмою «Євро 2012» отримає нові тролейбуси. Також будемо шукати інші шляхи оновлення матеріально-технічної бази підприємства».

Всі вінницькі вагони пройшли передпродажну підготовку: було проведено ремонт, заміна зношених деталей, оновлено зовнішнє фарбування та внутрішні оздоблювальні покриття.

Житомирський трамвай
Нові житомирські трамваї
Мер Житомира

Тегі: Дебой, Житомир, Вінниця, трамваї
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: