Сьогодні: Чт, 28-03-2024    16:42:59
Житомир » Новини » Спорт » 2018 » Ноябрь » 4 » 15:51:50 оновлено: 16:13:30

Житомирське «Полісся» обігрує «Минай» та наздоганяє лідера групи. ВІДЕО

04-11-2018, 16:13:30 1023 Коментарі 0 Читать на русском

Сьогодні у неділю, 4 листопада, в 16 турі на стадіоні «Авангард» у Новоград-Волинському (Житомирська область) житомирське «Полісся» зіграло свій останній домашній поєдинок перед великою перервою. Суперником житомирян став лідер групи закарпатський «Минай».

Це був дуже непростий поєдинок для нинішніх лідерів групи «А». Напередодні «Минай» провів дуже непоганий кубковий матч проти київського «Динамо». Результат вплинув морально – «минайці» півматчу вигравали, але у підсумку поступилися 1:3.

Житомирський колектив займав 3-е місце у групі «А». І це не випадково. Досі загадати, що «Полісся» - єдина команда з Другої ліги, яка відібрала очки у «минайців» на їх рідному стадіоні. Фактично, житомиряни стоять поруч із київським «Динамо» - це єдині команди які в Минаї ще не програвали.

Останні ігри «Полісся» теж вражають. Команда в 3-ох матчах набрала 7(!) очок. Зіграла внічию у Вінниці (0:0), обіграла вдома «Буковину» 1:0 та в гостях – тодішнього лідера «Калуш» 1:0.

В сьогоднішньому матчі ФК «Полісся» весь час контролював гру, та на 22 хвилині ударом головою відзначився найкращій бомбардир житомирян – Шаврін. До кінця матчу у обох команд ще було по декілько моментів, але ігроки «Полісся» виглядали цікавіше та довели матч до логічної перемоги.

Таким чином житомирська команда набирає три очки та наздогоняє лідера групи А. Наступний матч житомиряни проведуть 10 листопада в селі Петропавлівська-Борщагівка проти місцевої "Чайки".

«Полісся» - «Минай» 1:0

Голи: Шаврін, 22 (1:0)

«Полісся»: Литвиненко, Чередніченко, Ходуля, Іванов, Поручинський, Сокуренко, Недоля (Кузнєцов), Галенков (Суханов), Шаврін (Демчик), Захаревич, Семчук (Міщенко)

«Минай»: Мелашенко, Минайленко (Нурієв), Кобін, Ощипко, Стасюк, Беца, Гавриленко, Лобода (Шпак), Пиняшко (Федак), Смокоровський (Капустей), Гегедош

Попередження: Семчук, Галенков, Шаврін, Суханов, Литвиненко – Ощипко, Беца, Гегедош

Арбітр: О. Сахно (Київська обл.)