Сьогодні: Чт, 21-09-2023    17:12:52
Житомир » Новини » Влада » 2018 » Ноябрь » 21 » 14:02:11

День ДШВ: Порошенко приїхав на житомирський полігон, щоб подивитися на навчання військових. ФОТО

21-11-2018, 14:02:11 1864 Коментарі 0 Читать на русском

День ДШВ: Порошенко приїхав на житомирський полігон, щоб подивитися на навчання військових. ФОТО
Сьогодні, 21 листопада, Президент України Петро Порошенко із робочим візитом на Житомирщині. У День Десантно-штурмових військ ЗСУ Глава держави спостерігає за тактичними навчаннями із бойовою стрільбою та десантуванням 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Як повідомляє «Журналу Житомира» Житомирська ОДА, заходи за участю вищого керівництва держави, Збройних Сил України, керівників області та міста проходять на базі навчального центру ДШВ ЗС України, у с. Перлявка Житомирського району.

За сценарієм, практичні дії розпочинаються з імітації авіаційного удару. Десантники діятимуть разом із підрозділами армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ та військово-транспортної авіації Повітряних Сил ЗСУ.

Під час навчання військовослужбовці відпрацюють низку тактичних епізодів, серед яких — авіаційні удари пари Су-25, десантування особового складу та військової техніки, подолання водної перешкоди бронетехнікою, рейдові дії тощо.

Після завершення практичного етапу особовому складу, який закінчив курс навчання в 199-му Навчальному центрі ДШВ та урочисто склав клятву десантника, вручать берети колоьору «Марун».

Також військові Десантно-штурмових військ, які виявили мужність та героїзм у ході бойових дій з російським агресором, отримають державні нагороди від керівництва держави.
Тегі: ДШВ, Порошенко, військові, Житомир, навчання
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: