Сьогодні: Ср, 07-06-2023    15:24:25
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Май » 27 » 13:12:08

У Житомирі та області пройдуть масштабні антитерористичні навчання

27-05-2019, 13:12:08 652 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі та області пройдуть масштабні антитерористичні навчання
З 29 по 31 травня Служби безпеки України проведе у Житомирській області планові антитерористичні навчання. Масштабні тренування відбудуться в Житомирі та області в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки.

У навчаннях візьмуть участь регіональні підрозділи СБ України, Нацполіції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.
 

«Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо», - повідомляє прес-центр СБУ.


Служба безпеки України просить жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

«Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства. Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих осіб, предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ в Житомирській області (0412) 47-21-52, (096) 563-02-07) або телефонувати на спецлінію Національної поліції 102», - інформує відомство.

Тегі: Житомир, навчання, СБУ, тероризм
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: