Сьогодні: Чт, 28-03-2024    12:37:13
Житомир » Новини » Спорт » 2021 » Август » 9 » 08:15:48

Олімпіада-2020: стало відомо, скільки медалей завоювала Україна

09-08-2021, 08:15:48 468 Коментарі 0 Читать на русском

Українські спортсмени завершили виступи на Олімпійських іграх у Токіо, здобувши 19 нагород: 1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових медалей.

Одну з медалей здобула представниця Житомирщини Анастасія Четверікова. У веслуванні на каное-двійці на дистанції 500 м Четверикова і Людмила Лузан поступилися лише чемпіонкам світу, представницям Китаю і виграли срібні медалі.

"Золото"

"Срібло"

• Михайло Романчук (плавання, 1500 м вільним стилем)
  • Парвіз Насібов (греко-римська боротьба, 67 кг)
  • Анжеліка Терлюга (карате, до 55 кг)
  • Людмила Лузан та Анастасія Четверікова (веслування на байдарках і каное, каное-двійка, 500 м)
  • Олександр Хижняк (бокс, до 75 кг)
  • Олена Старікова (велоспорт-трек, спринт)

"Бронза"

• Дар'я Білодід (дзюдо, 48 кг)
  • Ігор Рейзлін (фехтування, шпага)
  • Олена Костевич та Олег Омельчук (кульова стрільба, мікст)
  • Михайло Романчук (плавання, 800 метрів вільним стилем)
  • Еліна Світоліна (теніс)
  • Алла Черкасова (жіноча боротьба, 68 кг)
  • Ірина Коляденко (жіноча боротьба, 62 кг)
  • Марта Федіна та Анастасія Савчук (артистичне плавання, дует)
  • Людмила Лузан (веслування на байдарках і каное, каное-одиночка, 200 м)
  • Станіслав Горуна (карате, до 75 кг)
  • Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Катерина Резнік, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Марта Федіна, Аліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно (артистичне плавання, група)
  • Ярослава Магучіх (легка атлетика, стрибки у висоту).

В медальному заліку Україна посіла 44 місце серед 206 країн-учасниць, й стала 16-тою за загальною кількістю здобутих нагород.

Медальний залік Олімпіади-2020 в Токіо очолила збірна США. У Сполучених Штатів 39 золотих, 41 срібних та 33 бронзові нагороди. Китай йде другим (38-32-18). На третьому місці – Японія (27-14-17).

Тегі: олімпіада, медалі, Олімпійські ігри 2020, спорт