Сьогодні: Пн, 28-11-2022    12:55:03
Житомир » Новини » Політика » 2022 » Февраль » 1 » 16:33:52

Депутати Романівської селищної ради визначили фінансування для реконструкції будівлі під ЦНАП   ПОЛІТИКА  

01-02-2022, 16:33:52 89 Коментарі 0 Читать на русском

Депутати Романівської селищної ради визначили фінансування для реконструкції будівлі під ЦНАП
На позачерговій сесії Романівської селищної ради у Житомирській області депутати передбачили співфінансування на реконструкцію нежитлової будівлі для розміщення центру надання адміністративних послуг. Депутати від політичної партії «Наш край» підтримали це питання.

На сесії вирішили передбачити співфінансування у поточному бюджетному році з місцевого бюджету та позабюджетних коштів 10% загальної вартості товарів, робіт і послуг, визначених проєктно-кошторисною документацією на цей об’єкт.

Також депутати сесійним рішенням надали дозвіл на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Контроль за виконанням цього рішення поклали на постійну комісію селищної ради з питань бюджету та комунальної власності.

Крім того, депутати під час засідання розглянуло питання передачі з початку року безоплатно майна «Романівської дитячо-юнацької спортивної школи» з балансу відділу культури, туризму, молоді та спорту Романівської селищної ради в управління та підпорядкування відділу освіти.

Усього на позачерговій сесії селищної ради депутати розглянули 8 питань порядку денного, які попередньо обговорили та погодили у профільних комісіях.

Пресслужба політичної партії «Наш край»


Тегі: Наш край
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: