Сьогодні: Пн, 28-11-2022    14:16:07
Житомир » Новини » Житомир » 2022 » Февраль » 11 » 16:22:12 оновлено: 16:22:14

У КП «Житомирводоканал» обурені результатами аудиту та вимагають спростування від офісу Держаудитслужби

11-02-2022, 16:22:14 260 Коментарі 0 Читать на русском

У КП «Житомирводоканал» обурені результатами аудиту та вимагають спростування від офісу Держаудитслужби
У комунальному підприємстві "Житомирводоканал" заявили, що Держаудитслужба опублікувала недостовірну і спотворену інформацію про результати проведеного аудиту. Комунальники вимагають спростування.
 

"Північно-східний офіс Держаудитслужби  у гонитві за сенсацією опублікував недостовірну і спотворену інформацію про результати проведеного аудиту на КП "Житомирводоканал". Замість того, щоб розмістити на своєму офіційному веб-сайті власне акти фінансового аудиту для ознайомлення громадськості, низькокваліфікована прес-служба серйозного органу, керуючись невідомими мотивами, розмістила суб'єктивне непрофесійне тлумачення статистичних даних.

КП "Житомирводоканал", обурене кричущим фактом спотворення інформації, підготував до Держаудитслужби  відкритого листа із вимогою спростувати недостовірну інформацію про висновки проведеного аудиту і вимогою пояснити, яким чином на офіційному ресурсі державного органу міг з'явитися матеріал, який абсолютно не відповідає результатам та висновкам перевірки, викладеним в аудиторському звіті", - йдеться в заяві, опублікованій в Facebook.


Водоканал підготував звернення до поліції із заявою про розміщення Держаудитслужбою "завідомо неправдивого повідомлення про злочин і допущену службову недбалість".

Також опубліковано посилання на матеріали, які на думку керівництва комунального підприємства, є коректними.
 

Передісторія


Фахівці Держаудитслужби в Житомирській області провели державний фінансовий аудит діяльності комунального підприємства "Житомирводоканал" за період з 01.01.2017 по 30.06.2021. 

Аудитори повідомили, що нарахували упущених вигод, недоотриманих доходів та непродуктивних витрат на суму понад 378 млн грн.

Тегі: Житомир, аудит, водоканал
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: