Сьогодні: Пт, 09-12-2022    20:40:30
Житомир » Новини » Політика » 2022 » Февраль » 17 » 15:56:27

«Курс першої домедичної допомоги»: В «УДАРі Віталія Кличка» пропонують житомирянам пройти навчання   ПОЛІТИКА  

17-02-2022, 15:56:27 116 Коментарі 0 Читать на русском

«Курс першої домедичної допомоги»: В «УДАРі Віталія Кличка» пропонують житомирянам пройти навчання
«УДАР Віталія Кличка» розпочинає цикл тренінгів «Курс першої домедичної допомоги». У Житомирі  пройти навчання зможуть усі охочі. Про це повідомляє офіційна сторінка партії у мережі фейсбук. В «УДАРі» переконані, що готовність до будь-якої ситуації та знання чіткого алгоритму дій – найкраща вакцина від паніки.
 

«Партія «УДАР Віталія Кличка» розпочинає цикл тренінгів «Курс першої домедичної допомоги». Ми розуміємо важливість таких навичок у складний для України період, а тому вирішили розпочати навчання уже цього місяця. У Житомирі вони стартують вже найближчими днями.  Ми проведемо такі тренінги й по всій Житомирській області. Також пройти тренінг зможуть усі охочі в кожному регіоні країни. Чимало людей уже виявили бажання взяти участь у навчанні.Це люди різного віку і професій», – зазначив Олег Дзюбенко, лідер Житомирської обласної організації  партії «УДАР Віталія Кличка». 

 
У партії «УДАР Віталія Кличка», яка організовує курси, зазначають, що тренінг передбачає обмежену кількість учасників, тому для участі необхідна завчасна реєстрація. 
 
Для участі у тренінгу та отримання додаткової інформації потрібно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3rNUy7E

НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: