Сьогодні: Пт, 09-12-2022    21:51:01
Житомир » Новини » Спорт » 2022 » Февраль » 21 » 09:06:40

Рустам Худжамов увійшов до тренерського штабу житомирського «Полісся»

21-02-2022, 09:06:40 164 Коментарі 0 Читать на русском

Рустам Худжамов увійшов до тренерського штабу житомирського «Полісся»
До тренерського штабу житомирського ФК "Полісся" приєднався Рустам Худжамов. Він працюватиме тренером воротарів. Про це повідомили у пресслужбі клубу.

У кар'єрі футболіста Рустам Худжамов захищав кольори "Динамо", "Шахтаря", донецького "Металурга", луганської "Зорі" та футбольного клубу "Маріуполь".

"Полісся" стане першою сходинкою у тренерській діяльності.Новоспечений тренер воротарів "Полісся" розповів про своє ставлення до клубу.
 

"Я спілкуюся гарно з усіма воротарями, які є в команді. Чув багато хорошого про клуб. Що це амбіційний, класний проект, який ставить за мету популяризацію футболу в Житомирі. Класний в тому, що взяти команду, створити її з нуля майже, вивести її на якийсь рівень – це класно, як на мене. Мені було цікаво.

Головне, щоб хлопці відчували себе впевнено на воротах, демонстрували впевнену гру. Моє завдання – допомагати їм у цьому. Я був по іншу сторону м’яча, зараз я вже тут. Цікаво. Завдання, щоб воротарі могли сюди приходити, відчувати себе впевнено і з командою підніматись на вищий рівень. Або, якщо захочуть купити у "Барселону", то буде класно", – сказав Худжамов.

 

Тегі: Рустам Худжамов, ФК Полісся
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: