Сьогодні: Пт, 09-12-2022    22:00:32
Головна » Публікації » Житомир

Антисептик на спиртовій основі для транспорту в Житомирі


Антисептик на спиртовій основі для транспорту в Житомирі
Працюючи на транспорті ви забезпечуєте життєдіяльність міст та країни в цілому. Доставляєте людей до їх робочих місць. Без чіткої роботи транспорту зупиниться все життя. Тому працівники цієї галузі мають берегти своє здоров'я особливим чином. 

Кожного дня тим, хто працює на транспорті, доводиться контактувати з великою кількістю людей. Серед них може бути багато хворих. Щоб уберегтись від зараження, потрібно, щонайменше, виконувати три простих правила. Постійно носити маску. Намагатись не наближуватись до людей, якщо це можливо. Часто та ретельно обробляти шкіру рук за допомогою антисептику. Найкращий вибір тут − розчин на основі харчового спирту. 

Чом це так важливо

Мікроби потрапляють в організм не тільки з повітрям. Кожного разу, коли ви до чогось торкаєтесь, ви ризикуєте. На вашу шкіру можуть потрапити бактерії та віруси. Їх неможливо помітити неозброєним оком. Але на кожному квадратному сантиметрі можна знайти мільйони мікроорганізмів. 
 
Не хвилюйтесь − знищити всіх цих мікробів зовсім нескладно. Єдина речовина, яка для цього потрібна, це етиловий спирт. Такий самий етанол, як той, що використовується в складі горілки та інших міцних напоїв. Він легко знищує до 99% усіх мікроорганізмів, що здатні викликати у нас хвороби. Але тут є декілька секретів, які варто знати. 

Як готується антисептичний розчин для рук

Процес не складний, але вимагає уваги та обережності. Спочатку вам треба придбати усі необхідні компоненти. Згідно з рецептом, запропонованим ВООЗ, вам знадобляться такі компоненти:
  • Дистильована вода − 1105 мл
  • Спирт етиловий, ректифікований − 8333 мл
  • Перекис водню − 417 мл
  • Гліцерин харчовий − 145 мл
 
Два найголовніші компоненти − це вода й етиловий спирт. Використовувати концентрований етанол в якості антисептику не потрібно. Він краще знищує мікроби в розведеному стані. Якщо ви маєте ці два компоненти, достатньо їх просто змішати й ви отримаєте дієвий розчин. 
 
Але, все ж таки, краще зібрати всі складники. Перекис водню допоможе знищити ті рідкісні мікроби, з якими не впорається спирт. А харчовий гліцерин захистить шкіру ваших рук від пересихання. Тоді ви зможете обробляти руки так часто, як це буде необхідно. Й можна буде не боятись, що на шкірі з'явиться подразнення чи навіть тріщини. Гліцерин подбає про захист від цих неприємних явищ. 

Працюйте обережно

Пам'ятайте, що спирт − речовина легкозаймиста та летюча. Тому, по-перше, треба подбати, щоб поруч не було жодного джерела відкритого вогню. А, по-друге, щоб розчин зберігався тільки в герметичній тарі. Тоді етанол не буде вивітрюватись й антисептик можна буде зберігати як завгодно довго. 
 
Будьте уважні та працюйте обережно, коли будете змішувати компоненти. 

Застосовуйте антисептичний розчин щодня

Після того, як ви приготуєте антисептик, його треба розлити у невеликі пляшечки. У вас немає права на помилку. Не можна забути чи неправильно розрахувати кількість розчину. Тому краще запастись одразу декількома пляшками. Одну варто покласти в кишеню, іншу − в сумку. А ще одну − зберігати на робочому місці. 
 
Ви працюєте на транспорті, в місці, де з поверхнями контактують сотні людей кожного дня. Кожен з них може бути розповсюджувачем хвороботворних мікроорганізмів. На жаль, перші симптоми хвороби з'являються дуже пізно. Інфікована людина перші дні може почуватись добре й регулярно користуватись громадським транспортом. 
 
Тому вам варто обробляти руки так часто, як тільки це можливо. Торкнулись до дверей, сидіння чи поручня? Протріть руки спиртовим розчином. Не треба залишати хворобі жодного шансу. 
 
Джерело - https://vodka-ua.luxe/

01-02-2022 148
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: