Сьогодні: Вт, 07-02-2023    20:55:19
Головна » Публікації » Інтернет

За якими критеріями обирати квадроцикл?


За якими критеріями обирати квадроцикл?
Популярність квадроциклів в Україні постійно набирає обертів. Такий транспортний засіб актуальний для перетину складних доріг, спортивних змагань та екстремальних подорожей. Для кожного окремого випадку варто обирати іншу модель. На сучасному ринку представлено доволі багато варіантів, що гарантує кожному покупцю правильний вибір.

Магазин техніки https://agromoto.com.ua/ua/kvadrotsikli може похизуватися не тільки великим різноманіттям товару, але і його високою якістю. Кожен квадроцикл, представлений на офіційному сайті магазину, має доступний опис характеристик. Є можливість знайти найвигіднішу для себе ціну. В будь-яку мить користувач має змогу проконсультуватися із працівником організації. Це відбувається в зручному для клієнта режимі: телефоном, або просто онлайн. Компанія гарантує надійність свого товару та його своєчасну доставку.

При виборі квадроциклу варто розуміти, що вони бувають декількох видів:

  • Спортивний. Характеризується невеликою вагою, масивними колесами та потужним двигуном. Завдяки таким параметрам транспортний засіб за короткий час досягає високої швидкості та легко обходить різного характеру перешкоди на трасі. Вартість такого квадроциклу залежить від виробника та об’єму мотору;
  • Турінговий. Такий транспорт здатен подолати дорогу будь-якої складності. Він легко підіймається та спускається, надійно тримаючись землі. Окрім пасажира така машина може перевозити ще й до 350 кг багажу. Це ідеальний варіант для тривалої та екстремальної поїздки. Для такого засобу характерними є хороша прохідність та подолання складних трас (болота, пісок, сніг, багнюка). Варто обирати моделі зі зниженою або повною передачею. Покупець має можливість вибирати серед одно- та двомісних квадроциклів такого виду;
  • Утилітарні. Вони створені для використання у сільському господарстві, землеробстві. Такий транспортний засіб відзначається важкою рамою та високою стійкістю до різних умов експлуатації. Ще однією характерною ознакою є різноманіття двигунів. Вони створені для виконання роботи різного об’єму.

Для того, щоб обрати якісний та  практичний квадроцикл достатньо відвідати сайт магазину Агромото. На покупця чекає широкий асортимент, висококваліфікований та привітний персонал та якісна техніка. Для замовлення машини достатньо декілька разів клікнути на сайті.

08-08-2020 762
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: