Сьогодні: Чт, 21-09-2023    18:05:35
Головна » Публікації » Інтернет

Успішне та швидке розмитнення авто з Америки


Успішне та швидке розмитнення авто з Америки
Митне оформлення автомобіля - це розмитнення автомобіля, що містить у собі ряд процедур митного та нетарифного регулювання. Щоб автомобіль легально перебував на території України, реєстрував і отримував українські номери, необхідно провести такі обов'язкові платежі за Розмитнення автомобілів з США:
  • Розмитнення. Його розмір визначається Законом України «Про митний тариф України» та розраховується виходячи з ціни автомобіля, по якій він був придбаний;
  • Акцизний збір. Цей збір розраховується за формулою з урахуванням типу транспортного засобу, об'єму і типу двигуна (дизельний, бензиновий, гібридний) і віку транспортного засобу. Розмитнення автомобіля можна розрахувати за допомогою калькулятора на сайті;
  • Податок на додану вартість. Його розмір постійний і відповідає 20% від суми обов'язкових платежів за митне оформлення. При цьому з електромобілів ПДВ не стягується.

Згідно із законодавством України існують пункти, що дозволяють не пропускати автомобіль через митницю:
  • Жителі прикордонних територій. Ви маєте право залишати територію України кожні п'ять днів. Якщо власник регулярно не виїжджає за кордон, він зобов'язаний очистити машину на митниці, в іншому випадку він буде оштрафований або машина буде повністю конфіскована;
  • Власники, які працюють на компанії в прикордонній зоні в разі, якщо транспорт знаходиться в дорозі.

Нюанси доставки авто з США:

Перший етап доставки - це берегова частина доставки в США. В цьому випадку, чим далі від морського порту місце продажу автомобіля, тим дорожче буде вартість доставки. Основні порти відправлення: Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Лос-Анджелес, Сан-Франциско, Майамі, Х'юстон, Чикаго і Савана.

Після доставки вагона в порт він об'єднується з іншими вагонами в контейнер. 40-футовий контейнер може вмістити до 4 автомобілів, або, якщо великий автомобіль, такий як Dodge Frame, Toyota Tundra може бути завантажений у 20-футовий контейнер.

Митне оформлення в «Sea Way» - без передоплати й за 1 день. За довгі роки роботи на ринку вантажних перевезень набули цінний досвід роботи з чітким розумінням потреб клієнтів. У них налагоджена логістика, мережа складів, мережа експедиторів і служба з оформлення всіляких спеціальних документів. Головне, на що звертають увагу покупці, - це митниця. Тут зосереджені найбільші складності при оформленні та розмитненні товарів.

24-03-2021 5288
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: