Сьогодні: Пт, 09-12-2022    22:26:58
Головна » Публікації » Інтернет

Поради стиліста: як обрати сережки до наряду


Поради стиліста: як обрати сережки до наряду

Сережки — невеликий аксесуар, який попри компактний розмір відіграє неабияку роль у завершеності образу. Правильно підібрана ювелірна прикраса такого типу здатна підкреслити спокусливий вигин жіночої шиї, привернути увагу до відкритого декольте в розкішній вечірній сукні.

Як створити гармонійний образ з допомогою сережок? 

Ювелірна скринька кожної жінки зазвичай містить як прикраси з дорогоцінних металів, так і стильну біжутерію. Підібрати правильні сережки можна за кількома простими й перевіреними правилами:

  1. Формат і статус події. Тематична або пляжна вечірка, офіційний прийом, ділова зустріч — кожна з цих події вимагає окремого образу і, відповідно, ювелірних прикрас. 
  2. Гармонія. Зазвичай сережки поєднуються в одному образі з іншими прикрасами: браслетом, підвіскою на шию і т. п. Тож важливо, аби вони, перш за все, гармоніювали між собою. У такому випадку можна обрати прикраси з одного комплекту або ж підібрати аксесуари так, аби вони співвідносилися за дизайном, кольором, інкрустацією.
  3. Відчуття міри. Дорогі дизайнерські прикраси зазвичай виступають самостійним елементом образу. Те ж саме стосується сережок Pandora, які можна доповнювати намистинами. Масивні прикраси не варто поєднувати з кольє або широкими браслетами.
  4. Фізіологічні особливості. Під час вибору сережок важливо враховувати тип обличчя. Так, круглолицим жінкам варто відмовитися від масивних конго, які привертають занадто багато уваги до обличчя.
  5. Тканина й фасон. Тонкі й легкі матеріали, які використовуються в літніх нарядах, варто поєднувати з такими ж мінімалістичними й стриманими сережками. Важкі й цупкі тканини гармоніюють з такими ж прикрасами з великою кількістю інкрустації. Тканини з натуральних матеріалів (льон, бавовна й т. п.) варто доповнювати такими ж сережками: з дерева, мінералів, каміння. Національний одяг можна урізноманітнити за допомогою авторських етнічних прикрас.
  6. Стиль. Якщо жінка віддає перевагу класичному гардеробу в стриманих пастельних відтінках, такою ж повинна бути її ювелірна скринька. Принтовані речі варто доповнювати мінімалістичними сережками-цвяшками. Однотонну сукню прикрасять підвіски й трансформери.
 

Які сережки одягнути в офіс?

Діловий костюм або стримана сукня в коліно вимагають ідентичних сережок — лаконічних пусетів без інкрустації або з кількома мерехтливими камінцями. Експериментувати можна хіба що з кольором.

Які сережки личитимуть коктейльним сукням?

Легкі літні сукні варто доповнити тонкими підвісками. Розкішний вечірній наряд в одному кольорі слід розбавити сережками з фіанітами. Якщо ж сукня переливається або мерехтить, то сережки навпаки повинні бути стриманими й майже непомітними. Великі й масивні сережки краще залишити для одягу з відкритими плечима. 

Отже, підбирати сережки до наряду варто з урахуванням статусу події, особистих уподобань і фізіологічних особливостей. Так вдасться створити гармонійний і стильний образ, який точно вразить усіх навколо.


18-02-2022 214
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: