«В першу чергу будемо зараз закладати кошти на проєкт по реконструкції гідропарку. Ми провели декілька засідань робочої групи, визначилися з концепцією, які плануємо презентувати на «Майстерні міста». Після цього проведемо конкурс на ескізні роботи, хочемо до нього залучити молодих архітекторів з Дніпра, з Харкова, з інших міст. Після конкурсу по цих напрацюванням будемо замовляти проєктну документацію, щоб на наступний рік були готові до реконструкції гідропарку. 7 червня була нарада в Кабінеті міністрів, де вирішили на наступний рік виділяти кошти саме на такі об’єкти. Ми подаємо заявку на фінансування, але для цього треба зробити робочий проєкт і пройти експертизу. Такі проєкти не робляться за два тижні, тому на цей рік ми плануємо зробити всю документацію і наступного року, при отриманні фінансування, почати роботу», - сказав Сергій Сухомлин.
«На 99% так, але, якщо уважно подивитися, там є частина сосен, які просто вже вмирають. Ми захищаємо дерева і не зрізуємо їх, а вони інфіковані, від них це переходить на інші дерева. Ми не плануємо вирізати гідропарк, це точно. Ми плануємо, перш за все, прибрати ті старі каруселі, які перетворилися на металолом, прибрати хаотичні МАФи і зробити декілька зон: пляжну зону, рекреаційну зону, де б люди могли просто посидіти, почитати книжку, чи мами з колясками відпочивали; спортивну зону, зону харчування і невеличкий контактний зоопарк», - пояснив мер Житомира.
«Треба буде передбачити паркувальні місця, а якщо ми отримаємо те фінансування, яке хочемо отримати від держави, то там потрібно будувати багаторівневий паркінг на місці парковки, яка є зараз за тролейбусною зупинкою», - розповів Сергій Сухомлин.