Сьогодні: Вс, 28-04-2024    11:16:14
Житомир » Новини » Спорт » 2019 » Апрель » 16 » 07:51:20

Впевнені перемоги вивели баскетбольний клуб «Житомир» у фінал Першої ліги

16-04-2019, 07:51:20 821 Коментарі 0 Читать на русском

У Першій лізі чемпіонату України з баскетболу визначився перший фіналіст. Ним став Житомир, який і в другому матчі півфіналу переміг на виїзді Калуш-ПНУ – 85:71.

У першій половині суперники боролися практично рівно. Найбільша різниця в один або інший бік сягала лише чотирьох очок, інформує Федерація баскетболу України.

Вирішальною стала третя чверть, у якій гості захопили ініціативу. Житомиряни виграли її в 12 очок. У заключній чверті Житомир не дозволив Калушу відіграти цю різницю.

Найкращими у переможців стали Дмитро Кравченко (24 очка), Леонід Стефанишин (21 очко + 14 підбирань) та Михайло Нейжмак (17+15).

Другий фіналіст визначиться в парі Металург (Запоріжжя) – ДіДіБао (Кам’янець-Подільський). У першому матчі перемогли подільці – 90:77. Матч у Запоріжжі відбудеться 17 квітня.

Тегі: баскетбол, БК Житомир, чемпіонат України