Сьогодні: Чт, 18-04-2024    16:50:54
Головна » Публікації » Інтернет

Запчастини для пневмосистеми вантажних автомобілів


Запчастини для пневмосистеми вантажних автомобілів

Це комплектуючі, які потрібні для коректної роботи пристроїв і обладнання. Вони допомагають уникнути дорогого ремонту і простою. Запчастини для пневмосистеми вантажних автомобілів купити можна в інтернет-магазині. У каталозі представлений великий вибір витратних матеріалів для проведення ремонтних робіт. Замовляючи запчастини до вантажівок ви можете бути впевнені в якості та надійності продукції.

Комплектація пневмосистеми

Пневматичні системи застосовуються на всіх видах вантажного транспорту, так як пневмосистема забезпечує безпеку руху, надійність управління, а також високу потужність. Пневмосистема вантажних автомобілів є важливим елементом, який застосовується для руху транспортних засобів. При цьому, в даний час, велике значення приділяється модернізації пневмосистем. До основних елементів пневмосистеми відносяться:

  • ресивер (камера стиснення);
  • компресор;
  • магістраль;
  • пневмоциліндр.
 

В даний час для вантажних автомобілів випускається велика кількість запчастин для пневмосистем, в тому числі і для вантажних автомобілів Scania. Однак, незважаючи на те, що багато запчастини для системи пневматики можна легко придбати в спеціалізованому магазині, не всі виробники вантажівок знають про таку продукцію. Запчастини для пневмосистеми вантажних автомобілів можна умовно розділити на два види: деталі системи гальмування і деталі пневматичного приводу.

Підбір запчастин

Пневматичні системи вантажних автомобілів складаються з безлічі елементів, серед яких є і запасні частини, і витратні матеріали. Як правило, запасні частини призначені для заміни вже вийшли з ладу компонентів. А витратні матеріали, які використовуються для контролю роботи систем вантажних автомобілів в період між то, необхідні для того, щоб забезпечити стабільність їх роботи і продовжити термін служби автомобіля.

З їх допомогою здійснюється контроль тиску в пневмосистемі, а також виконується очищення повітря від домішок. Одним з важливих елементів систем вантажних автомобілів є Повітряний фільтр. Найчастіше це можуть бути деталі для ремонту або обслуговування системи, проте також в наявності можуть перебувати і запасні частини, в тому числі для установки в нові автомобілі.

Що стосується витратних матеріалів, то це як правило деталі, які потрібно міняти через певний період часу, як правило, після 100-150 тис.км пробігу.


02-03-2022 840
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: