Сьогодні: Пн, 28-11-2022    13:44:19
Головна » Публікації » Інтернет

Інтернет-магазин електротехнічної фурнітури Elektrokonyk


Інтернет-магазин електротехнічної фурнітури Elektrokonyk

Електротехнічна фурнітура, тобто електротехнічні елементи, що підключаються до електроживлення, а також елементи, які служать для регулювання напруги, захисту від перепадів, контролю і захисту від перегріву — це те, що виробляє інтернет-магазин електрообладнання та електротехніки Elektrokonyk. Вас чекає унікальний інтернет магазин електротоварів з величезним асортиментом продукції

Основні переваги магазину

Фахівці знають, які саме деталі, компоненти, вузли потрібні для створення якісної сучасної електромережі, і, природно, ці знання вони передають своїм клієнтам. В інтернет-магазині Elektrokonyk є кілька головних переваг:

  • Низька ціна при високій якості. Компанія є постачальником електротехнічної фурнітури, і це дозволяє нам пропонувати продукцію за найнижчими цінами.
  • Широкий асортимент. Ви можете купити оптом всі види електротехнічної фурнітури та електротехнічної арматури: клеми, клемники, затискачі, затискачі для проводів, наконечники, роз'єми, вилки, розетки, автомати, пускачі, автомати захисту, запобіжники та багато іншого.
  • Гнучка система знижок. Інтернет-магазин надає знижки постійним клієнтам, а також готові обговорювати різні варіанти знижок і умови співпраці для нових клієнтів.
  • Безкоштовна доставка. Для постійних клієнтів можна організувати безкоштовну доставку в межах міста Київ.
  • Консультації фахівців. Персонал може відповісти на всі питання щодо асортименту, вартості і термінів поставки, а також допомогти з вибором продукції та оформити замовлення.
 

Це широкий асортимент товарів, які застосовуються для оснащення побутових і промислових електросистем. До них відносяться: вимикачі, розетки, світлорегулятори, автоматичні вимикачі, пристрої захисту, розподільні коробки, аксесуари. Магазин діє акція: -10% на усю продукцію за промокодом KONYK10.

За рахунок чого реалізуються товари електротехнічної фурнітури?

Електротехнічна фурнітура служить для організації електричних ланцюгів, а також для управління, контролю та захисту від несправностей, пов'язаних з живленням. Електротехнічна фурнітура-це різні види клем, роз'ємів, вимикачів і т.д. Провідники електричні — кабелі та дроти з мідними або алюмінієвими жилами.

За рахунок можливості співпраці з виробниками і дистриб'юторами. За рахунок того, що ці товари універсальні, їх можна застосовувати практично скрізь. Не важливо, чим ви займаєтеся, де ви живете, чим Ви користуєтеся, і до якої категорії в цілому ставитеся. Це стосується і тих, хто тільки шукає себе в цьому напрямку і тих, хто вже займається цим професійно. В першу чергу це Комплектуючі для підключення електроприладів, а також всі необхідні для їх роботи елементи.


17-02-2022 146
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: