"Зменшується ігровий комплекс для дітей, навантаження на комунікації відбудуться суттєві. Дуже небезпечно для будинку 35. В нас тут ґрунт – це пісок і ніхто не знає, що під скелею, на яку повинні забудовуватись будинки, чи не знаходиться там якесь водоймище. Коли пісок діставали буровою установкою, супроводжувалось водою. Тобто, десь є струмки. Погодження з міською радою на сьогоднішній день немає і через це ми не бачили, до яких мереж фірма забудовника приєднуватись, як буде проводитись заїзд техніки. В нас навантаження на дорогу і так велике", – зазначила житомирянка.
"Тут була передбачена ще за радянських часів забудова пустиря. Якщо дійсно є тут плавун, він знаходиться на тому місці, де футбольне поле. Ми зробили геологічне дослідження – тут піщані ґрунти і перед самою скелею є невелике заводнення піщаних ґрунтів, яке викликає ці плавуни. Тому при будівництві будинку будуть зроблені набивні сваї, які будуть саджатись на скалу. І питань, що хтось когось буде видавлювати, немає", – зазначив Розенблат.
"На даний час це приватна земельна ділянка. Хотілося б побачити план візуалізації, як ці будинки будуть стояти, який буде під’їзд до цих територій, стоянка автомобілів, дитячий майданчик, спортивний майданчик. Це дійсно хвилює людей. Житомирська міська рада ще не видавала містобудівні умови і обмеження. А якщо немає містобудівних умов і обмежень, то немає проєкту і дозволу на початок будівельних робіт", – сказав заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк.