«Є бажання забрати в ДСНС стадіон біля школи, щоб він був комунальним. Колись у міста не було коштів його утримувати і стадіон передали пожежній частині, він у них на балансі і зараз, відверто кажучи, в жахливому стані, бо на його утримання управлінню ДСНС не виділяють кошти. Я говорив про це з міським головою і він зауважив, що там можна було б зробити філію нашої дитячої футбольної школи, щоб трохи розгрузити «Спартак-Арену», бо дуже багато дітей хочуть займатися і ми вже навіть не всіх можемо взяти. А якби ще був це майданчик для тренування, то це було б непогано», - сказав Юрій Мойсеєв.
«Стадіон, який знаходиться біля ЗОШ №1, перебуває на балансі Державної служби з надзвичайних ситуацій. Я спілкувався з генерал-майором Ігорем Валерійовичем Нікітчуком і наразі у них не виділяються гроші на утримання цього стадіону. Враховуючи це, стадіон знаходиться в жахливому стані. Інколи раз на рік його фарбують, але самого стадіону, як такого вже немає. Прилегла територія теж руйнується. Зараз ми готові забрати стадіон назад і вже неодноразово звертались до ДСНС, але поки отримували лише відповіді в листах. Ми припускаємо, що в них немає великого бажання повернути нам цей стадіон на баланс. Ми звертались два, а може вже й три рази», - каже Юрій Мойсеєв.
«По-перше, потрібно думати, яке буде покриття: буде трава, як зараз, чи все ж таки, буде штучне покриття. Звісно, це буде однозначно дешевше, ніж стадіон «Спартак-Арена», бо там немає приміщень, там не настільки велика територія. Мені здається, що така реконструкція може коштувати до 20 мільйонів гривень. Може, 15 мільйонів, може, 13 мільйонів. Я думаю, що якщо робити сучасну тренувальну базу із маленькими полями на прилеглій до стадіону території, то це має коштувати від 10 до 20 мільйонів гривень. Все залежить від того, що ми там хочемо бачити в кінцевому результаті і як ми його будемо використовувати. Від цього залежатиме і ціна. Бо зараз ця територія занепадає і втрачає всі свої спортивні можливості», - каже Мойсеєв.