«Житомир – це один з обласних центрів України, де громадяни почувають себе найбільш безпечно. І в цьому, переконаний, заслуга ефективної взаємодії органів місцевої влади та поліції. Сьогоднішня подія, старт великого проєкту «Поліцейський офіцер громади» - це приклад розуміння важливості питання безпеки населення тими, хто за неї відповідає. Довіра людей до органів влади залежить у тому числі від якості, мобільності, наближення до людей поліцейських. Тому така реальна матеріально-технічна допомога правоохоронцям дійсно цінна. Міністерство внутрішніх справ продовжує впровадження нових і нових проєктів, направлених на підвищення рівня безпеки: від розвитку системи відеонагляду і до змін в освітньому процесі. Сподіваємось на підтримку цих ініціатив у суспільстві», – сказав Геращенко.
«Сьогодні 442 поліцейських офіцера громади у державі забезпечують безпеку 3,5 млн. людей, переважно у сільській місцевості. Житомир – перше велике місто в Україні, перший обласний центр, де ми запускаємо проєкт «Поліцейський офіцер громади». Саме з вашого міста, за наполяганням місцевої влади, починається впровадження проєкту у великих містах. І ми йдемо до них уже з досвідом», - сказав присутнім заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич.
«Ми - перший обласний центр, який долучився до цього проекту. Хоч спочатку він був орієнтований на сільську місцевість, - ми вирішили проінвестувати безпеку в Житомирі. Підписали Меморандум і почали роботу! Це про безпеку та відповідальність. Цих поліцейських знатимуть жителі мікрорайону, за яким він закріплений. Та зможуть звертатись за потреби. Відбір не легкий: 4 людини на місце! Поліцейський офіцер громади не буде відволікатись на паперову роботу. Він матиме планшет та працюватиме за своїм графіком. Він не дільничий і не патрульний. Основна його задача - постійна комунікація з жителями мікрорайону та його безпека!» - зазначив Сухомлин.