"Ми будемо діяти лише в інтересах громади. Знаючи позицію наших жителів, ми навіть не розглядаємо економічний інтерес цієї справи. На громадських слуханнях люди одноголосно вирішили: заборонити роботу будь-яких сміттєсортувальних ліній на території селищ", – говорить Ірина Яцкова, заступниця голови ОТГ.
"Ось від нас за 400 метрів житлові будинки, а за 300 метрів на схід знову людські оселі. Миропільчани не проти заводу, а за своє життя. Ми не хочемо жити у забрудненому селищі", – сказав Володимир Лесько.
"Ми зараз перебуваємо на ділянці, яка належить території заводу відповідно до кадастрової документації, а ця ділянка є дуже унікальним природним місцем. Буквально за ділянкою ми можемо побачити два озера, які є природними і невикопними. Тут шар води дуже близько до поверхні. А переробка або зберігання сміття є категорично недопустимими і ми, як громада, проти цього", – зазначив чоловік.
"Наше підприємство працює, працювало і буде працювати лише відповідно до чинного законодавства. Профіль майбутнього підприємства ще обговорюється", – пояснив Кондратюк.
"Законодавство передбачає, що суб'єкт господарювання розробляє відповідну документацію, а саме: зріз оцінки природного довкілля. Ним визначаються будь-які можливі впливи: на довкілля, на санітарний стан зони, на здоров'я людей. Потім ця інформація подається на погодження до управління екології та природних ресурсів або до Міністерства екології в Київ. Наразі офіційних звернень від суб'єкта господарювання щодо будь-якої погоджувальної інформації немає", – розповів заступник начальника управління Микола Семенюк.