«Чим займається муніципальна інспекція? Чим займається її керівництво? Цій структурі планом на 2020-2021 рік передбачено близько 4 мільйонів гривень лише на заробітну плату, всі працівники отримують надбавки за високі досягнення, складність і напруженість роботи, премії, матеріальні допомоги. Лише ми, мешканці, не бачимо результату від тієї напруженої роботи. Я вимагаю звіт від керівництва (муніципальної інспекції) і прошу внести в порядок денний питання про визнання роботи муніципальної інспекції незадовільною. Ця інспекція створювалася, зокрема, для боротьби з несанкціонованою торгівлею, але мені здається, що вона не тільки не бореться з цим, вона це очолила. Якщо ми йдемо вулицею Небесної сотні, то там ще пройти не можна, суцільний базар, при цьому Житній ринок майже пустий. Люди роблять те, що їм дозволяють, муніципальна інспекція своєю бездіяльністю дозволяє їм це робити», - сказала Олена Розенблат.
«Давайте заслухаємо заступника, який курує це питання (Олександр Шевчук – ред.), давайте заслухаємо керівника інспекції. І давайте приймати якесь рішення, яке дасть можливість змінити ситуацію», - сказав Мойсеєв.
«Всі повноваження муніципальної інспекції прописані у положенні, і якщо вони не виконуються, а вони не виконуються, ми це бачимо – забруднені вулиці, йде стихійна торгівля, знайомі, які живуть в центрі міста, кажуть – ми вже з вікна купуємо часник», - сказала Наталія Леонченко і теж заявила про підтримку пропозиції Олени Розенблат.
«Не може в місті відбуватися те, що відбувається. Є багато рішень про соціальні ринки, давайте наведемо порядок. А щодо звіту муніципальної інспекції, то її роботи не видно, коли інспекція з благоустрою працювала в цьому напрямку, то було більше результатів. І треба розглянути на комісіях питання щодо доцільності існування цієї структури (муніципальної інспекції) і щодо кадрових питань», - запропонувала Любов Цимбалюк.