"Створення комфортних умов навчання в гімназії є прикладом впровадження освітніх реформ на місцях. Сучасні кабінети іноземної мови, класні кімнати, зали для проведення гуртків, інклюзивність – все це сприяє забезпеченню доступності та якості освіти. Реформа шкільного харчування – одна з пріоритетних цілей МОН. В її контексті важливим є зокрема і оновлення харчоблоків у школах. Так, упродовж 2020 року завдяки 400 млн грн державної субвенції відбулася модернізація харчоблоків у 1 809 школах. А цьогоріч виділено 1 млрд грн у межах субвенції "Спроможна школа для кращих результатів", кошти якої також розраховано зокрема і на харчоблоки", – зазначив Сергій Шкарлет.
"Будувати нову та головне доступну для кожного учня школу – простіше й дешевше, аніж реконструювати старе приміщення, де інклюзія не передбачалась. Тому важливо було показати Міністру саме цей навчальний заклад. Адже у нас вже є готовий проект по будівництву нового корпусу 23-Ї гуманітарної гімназії. Фінансова допомога від держави на це – необхідна", – написав Сухомлин на своїй Facebook-сторінці.
"Лише 40% дітей, які навчаються в ПТУ, – житомиряни. Більше половини – студенти з області. А ми вже п’ятий рік поспіль фінансуємо ці заклади з бюджету нашої громади, по 100 мільйонів гривень на рік. Ці кошти місто могло б використовувати на освіту житомирських дітей. Всі документи по передачі ПТУ на баланс міста ми підготували, чекаємо на рішення обласної ради", – додав міський голова Житомира.