"Ми дізналися про зміну профілю нашого навчального закладу і що найближчим часом станемо обласним спортивним ліцеєм, – каже Наталія Левенчук. – Наш колектив, дирекцію закладу ніхто не збирав і ніхто нічого не обговорював".
"Це було дуже несподівано, – каже батько ліцеїстки Роман Ткаченко. – У п'ятницю ввечері відбулися батьківські збори і ми почули таку звістку. Це викликало шквал негативних емоцій, просто обурення, бо депутати, як засновники, не повідомивши батьків та дирекцію ліцею, вирішили зробити таку наругу над цим закладом".
"Я дуже обурена тим, що наш ліцей хочуть перейменувати у профільний спортивний заклад, хоча він є у нас лише один-єдиний ліцей для обдарованих дітей, де навчається обдарована молодь з усієї області, а не тільки міста, – каже мама ліцеїстки Лілія Вишневич. – Наших дітей хочуть позбавити якісної освіти, яку вони можуть отримати тут".
"Кожна дитина має право на самореалізацію, але наш ліцей від початку створення був орієнтований засновником (обласною радою) на навчання академічної обдарованої молоді переважно з сільської місцевості, тобто вся база ліцею: і матеріальна, і наукова спрямована на те, щоб розвивати академічні здібності ліцеїстів", – зазначила Людмила Расухіна.
"Мені треба, щоб працював ліцей, і щоб діти навчалися там, – каже бабуся ліцеїстки Катерина Чернякова. – В мене п'ять онуків і я хочу, щоб вони навчалися у цьому ліцеї, який надає дуже цінну безкоштовну освіту".