Сьогодні: Чт, 29-02-2024    10:25:38
Житомир » Новини » Технології » 2022 » Январь » 5 » 13:44:47

«Дія» сповіщатиме українців про перевірку банківської історії: для чого це потрібно

05-01-2022, 13:44:47 819 Коментарі 0 Читать на русском

«Дія» сповіщатиме українців про перевірку банківської історії: для чого це потрібно
У застосунку "Дія" з'явилася нова послуга — сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії. Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно. Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

Перевірка історії — обов'язкова процедура при оформленні кредитів. Тепер, коли на вас візьмуть кредит або перевірятимуть вашу історію, ви отримаєте пуш.
 

"Цифровізація допомагає захищати українців від шахрайства. Запускаючи сповіщення про зміну та перевірку кредитної історії в Дії, ми допоможемо людям вчасно дізнаватися про подібні ситуації, зупиняти їх та зберігати кошти. Це послуга турботи про людей. Уже сьогодні всі користувачі Дії автоматично отримають доступ до послуги", — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 


Якщо в Дії приходить пуш, що на вас взяли новий кредит, а ви його не відкривали, то можна одразу із застосунку перейти за посиланням до Українського бюро кредитних історій та написати скаргу. А якщо побачите сповіщення, що банк, наприклад, перевіряє вашу кредитну історію, щоб відкрити новий кредит, ви зможете швидко зреагувати та зв'язатися з установою для з’ясування деталей. 

Послугу Мінцифра впроваджує разом з Українським бюро кредитних історій. Це установа, яка займається збором, зберіганням, обробкою і наданням кредитних історій.
 

Тегі: Дія, кредити
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: