Мінеральна вата має високу жорсткість, тому при установці не утворюються містки холоду. Матеріал володіє високими теплоізоляційними властивостями. Завдяки їх застосуванню можна скоротити витрати на обігрів приміщення, підвищити КПД системи опалення. Мінеральні плити добре пропускають повітря, що дозволяє стінам в приміщенні дихати.
При цьому матеріали не дозволяють волозі проникати всередину, забезпечуючи нормальну циркуляцію повітря. Крім того, базальтовий утеплювач перешкоджає проникненню в приміщення сторонніх запахів.
Мінеральна негорюча вата використовується для виробництва плит, в якості звукоізолюючого матеріалу, а також для ізоляції комунікацій.
Щоб відповісти на це питання, давайте трохи розберемося в технології виробництва цього матеріалу. В результаті розплавлення гірських порід отримують базальтові нитки. Вони просочуються спеціальним складом з цементу і базальтового волокна. Отримане таким чином волокно проходить обробку і скручується в рулони. А потім, вже на наступному етапі, готові мати або плити укладаються на спеціальні напрямні. Так виходить матеріал, який може захистити будь-яку будівлю від всіх видів зовнішніх впливів.
Ось приклад, як захищаються стіни житлового будинку. Завдяки таким матеріалам вони не піддаються усадці та деформації. Крім того, утеплювач здатний захистити будинок від пожежі і забезпечити комфортний мікроклімат приміщень. При цьому матеріали легко піддаються обробці й мають тривалий термін служби.