Знеболювання усуває болючі відчуття, а також спричиняє приємний сон під час стоматологічної процедури. Фахівець ознайомить пацієнта із загальною анестезією. Найчастіше використовується комбінація інгаляційних газів та внутрішньовенних препаратів.
Це стан глибокого сну, у якому усуваються як біль, так і природні захисні сили. Сон забезпечує комфорт та відсутність стресу, пов'язаного, наприклад, із лікуванням великої кількості зубів.
По суті, загальна анестезія в стоматології мало чим відрізняється від тієї, яку дають за інших операцій. Різниця в тому, що сон в цьому випадку не такий «глибокий».
Один факт не змінюється. Лікар повинен спостерігати за пацієнтом. Саме він, та необхідне обладнання, контролює та спостерігає за функціями життєдіяльності.
Перед процедурою ставиться внутрішньовенний доступ, що дозволить лікарю дозувати ліки. У дітей дозу седативних засобів вводять через маску перед введенням канюлі, а потім вводять відповідні ліки.
Такий метод дозволяє проводити складні процедури без тривалого болю та стресу для людини.
Комусь наркоз у кабінеті дантиста видається примхою. Адже є стільки інших варіантів знеболювання. Чи обов'язково присипляти хворого?
Анестезія при стоматологічних втручаннях у багатьох випадках є єдиним варіантом. То кому ж вона рекомендується?
Лікування уві сні дозволяє проводити тривалі та складні втручання в ротовій порожнині.
Для проведення знеболювання потрібна медична кваліфікація. Під час співбесіди лікар збере необхідну інформацію про стан здоров'я клієнта. Також необхідно надати список прийнятих ліків, алергій та лабораторних аналізів, якщо такі є.