Сьогодні: Вс, 28-04-2024    03:03:23
Житомир » Новини » Спорт » 2021 » Август » 19 » 07:39:13

Відвантажили п'ять сухих голів: ФК «Полісся» впевнено крокує в наступний раунд Кубка України

19-08-2021, 07:39:13 774 Коментарі 0 Читать на русском

Житомирський ФК "Полісся" успішно стартував в Кубку України. Суперником житомирян в другому попередньому етапі став столичний "Рубікон". Гра проходила на стадіоні в селі в Щасливе.

Житомиряни активніше почали матч, тиснули на суперника, проте перший гол вболівальники побачили лише в середині тайму: капітан команди Грицук реалізував пенальті – 0:1.

Забитий гол надав впевненості футболістам Полісся і під кінець тайму вони ще тричі відзначилися у воротах "Рубікона". На 36-й хвилині простріл з флангу замкнув Козак, а на 40-й гол-красень поклав у ворота Глагола. 4-й гол "Полісся" забило з пенальті, відзначився Швець.

Крапку в матчі на 88-й хвилині поставив Козак – 0:5. Це найбільша перемога житомирського "Полісся" в новітній історії.

Жеребкування наступного раунду Кубка України (третього попереднього етапу) відбудеться сьогодні, 19 серпня, в Будинку футболу о 16:00. У ньому візьмуть участь 22 команди.

"РУБІКОН" (КИЇВ) – "ПОЛІССЯ" (ЖИТОМИР) – 0:5

Голи: Грицук (23, з пенальті), Козак (36, 88), Глагола (40), С. Швець (45+5, з пенальті).

"Полісся": Яшков, Акубардія, С. Швець, Тєрєхов, Власюк, Чайковський (Огіря, 60), Козак, Грицук (к), Андрущенко (Янаков, 60), Глагола, Оринчак (Коломоєць, 60). Запасні: Тимофєєв, Гітченко, Нестеров, Шаповал, Чередниченко. Тренер: Юрій Калитвинцев.

Тегі: ФК Полісся, футбол, Кубок України