«В попередні роки дійсно не потрапляли в плани і не вистачало коштів на поточний ремонт, не кажучи вже й навіть про капітальний. В цьому році ми запланували і хочемо відремонтувати близько 5 500 квадратних метрів тротуарів. Це не дуже багато, від загальної площі це дуже малий відсоток, але на сьогодні це хоча б щось. Основні вулиці на яких буде проводитись поточний ремонт тротуарів - вздовж наших центральних вулиць. Вулиця Івана Мазепи, на Східній є проблеми, на Домбровського, вулиця Небесної сотні. Я думаю, що вже на початку наступного місяця паралельно із поточним ремонтом доріг буде проводитись і поточний ремонт наших тротуарів. Я не можу сказати, що ми зробимо великі об’єми, 5 тисяч квадратних метрів - це не дуже багато, це навіть мало, але поки на цей рік заплановано такий об’єм», - розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.
«Всі дороги та тротуари у нас знаходяться на балансі КП УАШ і управління транспорту. До цього було управління комунального господарства. Кожного року, коли робиться розрахунок, то він робиться від кількості коштів. В цьому році на поточний ремонт взагалі виділили 60 мільйонів, це дороги та тротуари. На сьогодні є потреба в розмірі 250 мільйонів гривень. Тому почати хоча б з невеликої кількості було б непогано. Хоча б в найкритичніших місцях, де дійсно є проблема пройти. Є в нас проєкти, які лежать на пішохідні вулиці та тротуари, де передбачений капітальний ремонт. Але через обмежене фінансування ми не можемо їх реалізувати», - каже заступник мера.
Вулиці, як єдине ціле. Вулиці, котрі складаються з проїжджої частини, тротуару, технічих зон, озеленення та інших речей. Вулиці, які призначеня для мешканців та гостей міста - для людей. А не дороги - для машин і тротуари для бідних.
мабуть риторичне питання.