Багато каменів за своїми формами та виглядом нагадують справді сільські будинки. Правда це чи ні нам залишається тільки здогадуватися, але є щось особливе в цьому місці.
Туристи та місцеві жителі частенько відвідують камінь де за легендою ступав Господь, адже вони вірять в те, що цей «слід» дає людям здоров’я та виконує бажання.
У Верховинському районі Івано-Франківській області знаходиться дещо схоже на «Кам’яне село» - це місце називають «Писаний камінь». Він являє собою групу величезних брил пісковику з них відкривається неймовірний краєвид гірських вершин. Говорять, що це місце відвідувала Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Іван Франко та інші відомі діячі. Це місце дуже заряджає людей, дає їм енергію. Місцеві говорять, що кожен турист відвідує це місце, щоб отримати від нього собі користь, а вони стараються подумати запитати у каменя :»чим я тобі можу допомогти?».
Наша Україна надзвичайна та унікальна, де кожен житель зможе знайти для себе своє місце сили, яке буде надихати та давати сили на нові звершення.
Найкоротший шлях – через Коростень, по так званою “Варшавською трасою”, з якої потрібно звернути в напрямку Олевська, а звідти тримати шлях на Рудню-Замисловицьку.
Кординати – 51°18.667′, 27°58.167′. Приблизний час в дорозі з Києва ~3-3,5 години (250 км). З неприємного – за Олевськом дорога закінчується. В прямому сенсі слова. Далі – гравійка, піщанка та деколи бруківка, певно, ще царських часів. І так, приблизно, останні 26-27 км.
З Києва або інших міст: на потязі до Олевська. Розклад потягів. Далі так само як і автомобілем. Приблизний час в дорозі з Олевська до Кам’яного села ~2-2,5 години. Деякі велосипедисти роблять виїзд на 2 дні, додаючи до маршруту Дідове озеро та завершуючи в Коростені.
Автор: Поруцька Юлія