Сьогодні: Чт, 18-04-2024    15:06:14
Головна » Публікації » Інтернет

Реабілітаційний центр «Реванш» допоможе перемогти наркоманію


Реабілітаційний центр «Реванш» допоможе перемогти наркоманію

Всупереч поширеній думці, повне позбавлення від наркотичної залежності цілком реально, якщо використовувати ефективні довгострокові методи лікування. Саме таку допомогу при наркоманії, яка гарантує стабільну ремісію, пропонує реабілітаційний центр «Реванш» у Києві.

Що необхідно знати про лікування наркоманії?

Зіткнувшись із подібною проблемою в сім'ї, люди часто не знають, що їм робити та куди звертатися. Результатом стають серйозні помилки, які можуть коштувати життя пацієнту. Дізнавшись про те, що близька людина страждає на наркоманію, необхідно взяти до уваги важливі факти:

  1. Наркотичну залежність неможливо вилікувати насильно, без бажання самого хворого. Тому починати терапевтичний курс необхідно з роботи над мотиваціями пацієнта. У цьому можуть допомогти досвідчені наркологи та психологи.
  2. Детоксикація не лікує наркоманію, а лише знімає ознаки абстинентного синдрому й тимчасово пригнічує фізичну тягу до вживання штучних допінгів. Для повноцінного одужання і досягнення стабільної ремісії необхідна комплексна психологічна реабілітація.
  3. Наркоманію не можна вилікувати в домашніх умовах. Реабілітація повинна проходити в клініці під наглядом лікарів та ізоляції від звичного оточення. Вдома лікар може лише надати екстрену допомогу при передозуванні, інтоксикації, важких проявах наркотичної ломки.
  4. Наркозалежність неможливо вилікувати методами народної медицини. Дане захворювання вимагає професійної медичної та психологічної допомоги. Важливо не відгукуватися на пропозиції шахраїв, втрачаючи даремно гроші, а головне - час.
  5. Процес лікування наркоманії не буває швидким. У середньому реабілітація займає близько півроку. Точну тривалість терапевтичного курсу фахівці визначають в індивідуальному порядку.

Володіючи цією інформацією, можна уникнути безлічі помилок і значно підвищити шанси на одужання близької людини, що опинилася в наркотичному полоні.

Лікування наркоманії довгостроковими методами

Більшість спеціалізованих державних наркодиспансерів обмежуються короткостроковими методами, такими як програма Детокс, кодування, медикаментозна й антидотна терапія. Таке лікування не дає можливості перемогти хворобу, а лише тимчасово покращує стан пацієнта. Через деякий час ремісія закінчується черговим рецидивом.

До довгострокових методів терапії, що усуває самі причини патології, відносять програму «12 кроків», індивідуальний психоаналіз, сімейну психо-, арт-, праце- і Гештальт-терапію. Після завершення реабілітації отримані результати необхідно закріпити за допомогою програми ресоціалізації пацієнта.

Наркологічний центр «Реванш» https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua/ у Києві проводить лікування наркоманії довгостроковими методами та забезпечує кожному випускнику терапевтичний супровід, що дозволяє уникнути рецидиву після виписки.


01-04-2020 1386
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: