Велику кількість судових справ складають спори з приводу невиплати грошових запозичень. Через фінансову кризу людям доводиться оформляти кредити у банках для задоволення свої потреб, проте багато застрягають в проблемі повернення позичених коштів. В цей час сума платежу зростає через відсотки. В такому випадку банкові установи вдаються до відсудження майна.
Управитель юридичної компанії Касьяненко і Партнери Д.Л. Касьяненко має багаторічний досвід захисту фізичних та юридичних осіб у Києві по таких справах. На сайті
https://www.kasyanenko.com.ua/ можливо ознайомитись з усім переліком юридичних послуг. Він відзначає, що вони суперечливі, оскільки в нашому законодавстві є багато прогалин, якими може скористатися та чи інша сторона. Адже кожен у такій ситуації по-своєму правий.
Справи такого характеру починаються з заборгованості особою по кредиту, проте наслідками є ряд справ. Звичайно, захисник має зберегти клієнту його майно, на яке кредитори нерідко посягають.
Касьяненко знає як успішно пройти такий процес, вигравши справу. Ним відзначається, що за рідкими випадками суд приймає сторону отримувача іпотеки. Для того, щоб виграти таку справу, варто користуватися послугами висококваліфікованого юриста. Такий спеціаліст знає як правильно підійти до розв'язання такого питання і зберегти житло.
Судом має бути встановлено докази законності проведення перереєстрації майна банківською установою. Також, аргументи позивача мають бути підтверджені. Нерідко установи, що займаються наданням кредиту/іпотеки, порушують вимоги ведення такого процесу, або ж невірно складають документи. Самостійно недосвідчена людина про це не зможе довідатися, тож обов’язково потрібно консультуватися з юристом, що спеціалізується на таких справах.
Д.Л. Касьяненко допоміг виграти не одну таку справу, вберігши квартири клієнтів від арешту. Він відмітив, що насправді отримувач іпотеки має декілька переваг, знаючі які обов’язково вдасться виграти суд. Серед таких шпаринок право на захист громадянина у випадку перереєстрації нерухомості. Нерухоме майно не може бути перереєстроване, якщо це єдине нерухоме майно особи, вона там проживає, проводить будівництво. Площа квартири, в такому випадку, не має перевищувати 140 м кв, а приватного будинку – 250 м кв.
Позов банку до суду по справі перереєстрації нерухомого майна може бути розцінений як перешкода у користуванні майном. Такий позов буде не задоволений.
Для того, щоб виселити особу з іпотечного будинку чи квартири, їй має бути надане інше житло, схвалене судом. У випадку, якщо цього не відбувається, задоволення позову унеможливлюється.
На сайті юридичної компанії Касьяненко і Партнери надано велику кількість інформації, яка допоможе особі підготуватись до процесу суду. Там надані відповіді на самі популярні та складні питання.