Сьогодні: Чт, 02-05-2024    21:51:46
Житомир » Новини » Спорт » 2019 » Ноябрь » 8 » 08:23:09 оновлено: 08:33:31

Юні житомирянки привезли нагороди з Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах

08-11-2019, 08:33:31 710 Коментарі 0 Читать на русском

7 листопада до міської ради завітала команда юних житомирських спортсменок, які стали призерками І етапу Кубка України з фігурного катання на роликових ковзанах. Змагання проходили 2 листопада у місті Суми.

Команда житомирських спортсменок була відзначена заохочувальними медалями та кубком за чудовий виступ з груповим номером.

• І місце в категорії Benjamin B (7-9 років), 4-й дивізіон,здобула Вероніка Левандовська.
  • ІІ місце в категорії Benjamin B (7-9 років), 4-й дивізіон, зайняла Маргарита Фільєва.
  • ІІІ місце в категорії Cadet (9-12 років), 4-й дивізіон, виборола Анна Федорчук.
  • ІV місце в категорії Benjamin B (7-9 років), 4-й дивізіон, отримала Дарина Бурла.

З юними спортсменками у пресцентрі міської ради зустрілася начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук, яка подякувала дівчатам за успішний виступ на змаганнях, який сприятиме у подальшому розвитку фігурного катання на роликових ковзанах в Житомирі.

Самі ж спортсменки влаштували справжній показовий виступ на другому поверсі будівлі міської ради.

Тегі: Житомир, фігурне катання, нагороди