Іноді працівники органів державної виконавчої служби, які займаються виконанням судових рішень, винесених на користь підприємства, змушені конфісковувати телевізори, холодильники та іншу побутову техніку.
У багатоповерховому будинку по вулиці Крошенській в кожному під'їзді знаходяться три-чотири квартири, де живуть недобросовісні платники комунальних послуг. Багато мешканців двері вечірній делегації не відкривають.
Там, де господарі двері відчиняють, в квартиру не запрошують. Пояснюють, не платять, бо нічим.
У разі наявності значної заборгованості у людей зазвичай вилучають їхні речі. В одній з квартир сума боргу за комунальні послуги сягає майже сім тисяч гривень. Державні виконавці починають описувати майно. Господарі квартири відразу знаходять тисячу гривень, щоб не забирали телевізор.
- Але не тільки на Крошні живуть недобросовісні платники, - говорить заступник директора орендного підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Юрій Волконітін. - Усього житомиряни мають більше 13 мільйонів гривень. Борги за комунальні послуги теплокомуненерго не скасує ні за яких обставин.
- Порушено справу про банкрутство підприємства «Житомиртеплокомуненерго» і деякі думають, що борги спишуть, - розповідає Волконітін.
У разі заборгованості на суму понад 10 тисяч гривень, у боржників можуть конфіскувати автомобілі або навіть накласти арешти на квартири, говорять в «Житомиртеплокомуненерго».