Сьогодні: Пт, 21-06-2024    22:24:41
Житомир » Новини » Житомирська область » 2019 » Ноябрь » 1 » 11:22:48 оновлено: 11:35:48

У Житомирській області силовики провели навчання - ловили «диверсантів». ФОТО

01-11-2019, 11:35:48 810 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирській області силовики провели навчання - ловили «диверсантів». ФОТО
У Житомирщині Служба безпеки України провела планові антитерористичні навчання, у яких взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Держприкордонслужби, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Про це інформує пресгрупа УСБ України в Житомирській області.

Метою заходу стала перевірка готовності залучених структур до протидії можливим терористичним та диверсійним загрозам на об’єктах підвищеної небезпеки, а також евакуації мешканців прилеглих населених пунктів.

За легендою навчань умовні терористи прибули на територію регіону для вчинення серії диверсій на одному з об’єктів Збройних Сил України.

Завдяки злагодженим спільним діям силовиків «диверсанти» були вчасно виявлені та нейтралізовані, а наслідки ймовірного теракту – локалізовані.

«За підсумками ретельного аналізу кожного етапу навчань Координаційна група відзначила ефективну роботу задіяних підрозділів та визначила додаткові заходи з підвищення рівня захищеності військових об’єктів у регіоні», – зазначили в СБУ.

ФОТО: СБУ

Тегі: диверсія, навчання, СБУ, Житомирська область
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: