Сьогодні: Чт, 18-04-2024    16:35:56
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Март » 16 » 08:28:17 оновлено: 08:35:47

СБУ проводить на Житомирщині масштабні антитерористичні навчання: жителів попереджають про незручності

16-03-2021, 08:35:47 2874 Коментарі 0 Читать на русском

СБУ проводить на Житомирщині масштабні антитерористичні навчання: жителів попереджають про незручності
З 16 по 18 березня у Житомирській області відбудуться масштабні антитерористичні навчання СБУ. Триденні тренування пройдуть в умовах максимально наближених до реальних.

"Навчання відбудуться на території Коростенського району. Їх мета: відпрацювання алгоритму протидії диверсійно-терористичним групам, перевірка рівня контрдиверсійної захищеності потенційно уразливих об’єктів, а також виконання комплексу інших заходів, спрямованих на удосконалення міжвідомчої взаємодії", – інформує Служба безпеки України.

В спецслужбі наголошують, що під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.

Служба безпеки України просить жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

"Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства", – додають силовики.

Крім того, СБУ просить громадян повідомляти за номерами "гарячої лінії" (0412) 47-21-52, (096) 563-02-07 або на 102 у випадку:
 
  • прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
  • появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
  • виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
  • отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

Тегі: навчання, Житомирська область, СБУ
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: