Сьогодні: Чт, 23-05-2024    13:23:00
Житомир » Новини » Житомирська область » 2022 » Февраль » 15 » 10:27:50

З 15 лютого в Житомирській області розпочинаються контрдиверсійні навчання - СБУ

15-02-2022, 10:27:50 824 Коментарі 0 Читать на русском

З 15 лютого в Житомирській області розпочинаються контрдиверсійні навчання - СБУ
З 15 лютого і до початку березня по всій території Житомирської області Служба безпеки України проводитиме багатоетапні контрдиверсійні навчання.

Навчання проходитимуть в максимально наближених до реальних умовах, із використанням спеціальної техніки та озброєння, повідомляє пресцентр СБ України в Житомирській області.
 

"Мета навчань – удосконалення міжвідомчої взаємодії силових структур та органів влади, перевірка ефективності напрацьованих алгоритмів захисту об’єктів підвищеної небезпеки і ключових державних об’єктів, стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури, електроенергетики та транспортної системи, військових об’єктів, а також виявлення і знешкодження умовних диверсійних груп", – інформує спецслужба.
СБУ звертається до житомирян та гостей регіону із проханням із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу.
 

"На окремих територіях можливе тимчасове обмеження чи заборона пересування людей і транспорту, здійснюватиметься перевірка документів, огляд автомобілів тощо. Усі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини", – додали в СБУ.


Крім того, жителів області закликають бути пильними і повідомляти про підозрілих осіб.

"Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти до Управління СБУ в Житомирській області за телефонами (0412) 47 21 52 і (096) 563 02 07, електронною поштою usbu_zhr@ssu.gov.ua або іншим зручним способом", – повідомили в Службі безпеки України.

Тегі: Житомирська область, СБУ, навчання
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: