"Ми написали колективні звернення до голови міської ради, голів бюджетної та земельної комісії. Це була домовленість між двома суб’єктами господарювання. Ми розуміємо, що Георгію конкуренти не потрібні, а приміщення ринку він купив за свої гроші. Але що робити людям, які там працювали протягом 20 років. Зараз питання не до Георгія, а до міської влади. Чим міська влада може допомогти підприємцям, яких близько 50. Ці люди роками працювали та завойовували авторитет перед мешканцями. Які до речі теж підтримують нас", – розповів місцевий підприємець та представник руху SaveФОП у Житомирі Андрій Попов.
"Є приватне майно, яке перебуває в оренді ТОВ "Захар". На сьогодні йде процес реконструкції. Наразі ми не можемо втрутитися в цей процес. Підприємці зверталися, щоб облаштувати альтернативний ринок в цьому районі. Але наразі такої можливості немає", – пояснила Світлана Ольшанська.
"Недалеко від ринку є сквер чи зелена зона. Якщо дивитися на ринок, то вона знаходиться з правого боку. Це земельна ділянка за адресою площа Привокзальна, 6. Але коли з’явиться торговий центр, його власник, ймовірно захоче зробити на місці цього скверу – автостоянку. А що ж тоді нам робити? Якщо міська рада виділить нам цю земельну ділянку, ми готові самостійно облаштувати торгові точки відповідно до усіх вимог та норм", – пояснює підприємець Олександр Житинський.