Сьогодні: Сб, 23-11-2024    01:40:35
Головна » Публікації » Інтернет

Все, що потрібно знати про пенсійні фонди 2021


Все, що потрібно знати про пенсійні фонди 2021

Пенсійний Фонд України повідомив, що актуальний розмір середньої пенсії не перевищує 3500 грн. Хоча ця сума у порівнянні з тогорічною збільшилась на 13,7 %, цього все ще недостатньо, щоб повністю покрити розходи навіть за комунальні платежі, їжу та медикаменти. 

Нижче ми коротко та простою мовою розповімо, як працює пенсійна система в Україні і як збільшити пенсійні виплати. А також пояснимо, як за допомогою кредиту онлайн пенсіонери можуть сплачувати й купувати майже все необхідне.

Загальне про пенсійні фонди

Пенсійні фонди – це організації, що створені для накопичення коштів та їх інвестування, на користь вкладників і інвестиційного прибутку компанії. 

Типи пенсійних фондів – державні та недержавні.

  • Державний пенсійний фонд – орган виконавчої влади України, що накопичує та розподіляє обов’язкові страхові платежі учасників солідарної системи пенсійних виплат.
  • Недержавні пенсійні фонди – організації, що діють на підставі законодавства України. Вони накопичують добровільні внески вкладників і збільшують їх шляхом інвестицій.

 

Навіщо потрібні пенсійні фонди?

Щоб зрозуміти навіщо потрібні пенсійні фонди, потрібно знати як працює пенсійна система в Україні.

Пенсійна система – це система матеріального забезпечення українців, що пов’язана з пенсійними виплатами. В Україні діє трирівнева пенсійна система:

  • Перший рівень – солідарна. Багато українців гадають, що перераховані в Пенсійний Фонд України кошти вони накопичують для своєї пенсії в майбутньому. Але насправді вони відразу витрачаються на пенсійні виплати пенсіонерам сьогодні. Вона передбачає перерахування 22% від заробітної плати. Сплачується підприємцями й власниками бізнесу, як за себе, так і за робітників.
  • Другий рівень – накопичувальна система пенсійного страхування. Українці можуть перераховувати ще 7% від заробітної плати в Пенсійний фонд України та накопичувати кошти. Її планували ввести у 2012 році як загальнообов’язкову, але навіть у 2021 вона залишається добровільною.
  • Третій рівень – система недержавного пенсійного забезпечення. Вона передбачає добровільні грошові внески в недержавні пенсійні фонди з ціллю отримати суму виплат з урахуванням інвестиційного доходу.


Як повідомляє lviv-online, більшість пенсіонерів в Україні отримують лише солідарну пенсію й не мають накопичень, саме тому величина їх пенсії замала. Якщо ж ви хочете отримувати достатню пенсію, необхідно щомісяця відкладати частину доходу в Пенсійний Фонд та недержавні пенсійні фонди. Тобто ваша пенсія формуватиметься не з одного джерела, а з двох або навіть трьох.

Але якщо ви вже отримуєте пенсію, не працюєте й не можете накопичувати, а навпаки, вже потребуєте грошей, щоб придбати продукти, медикаменти та сплатити комуналку – оформляйте миттєвий кредит онлайн в Credit365. Це спосіб отримати до 20`000 грн на будь-які цілі, коли у банківському кредиті відмовляють, а рідні не можуть допомогти.


23-03-2021 566
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: