Сьогодні: Чт, 21-09-2023    17:53:03
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Июнь » 25 » 16:58:20 оновлено: 16:58:21

СБУ, поліція та рятувальники влаштували навчання на житомирському вокзалі. ФОТО

25-06-2021, 16:58:21 273 Коментарі 0 Читать на русском

СБУ, поліція та рятувальники влаштували навчання на житомирському вокзалі. ФОТО
25 червня у Житомирі містяни біля залізничного вокзалу спостерігали скупчення рятувальників, поліції та інших силових структур. Як з'ясувалося, на вокзалі проводяться спеціальні навчання.

Відомо, що правоохоронні структури перевіряють залізничний вокзал на предмет антитерористичної захищеності."Наприкінці квітня ми анонсували масштабну перевірку антитерористичної і контрдиверсійної захищеності багатьох об’єктів на території нашої області. Сьогодні, 25 червня, в межах цієї масштабної перевірки триває раптове спеціальне тренування на об'єкті з масовим перебуванням людей – тобто, на залізничному вокзалі. Залізничний вокзал належить до стратегічно важливих об’єктів транспортної системи. Мета цього заходу – перевірка злагодженості дій усіх структур, залучених до антитерористичної системи", – розповіла в коментарі "Суспільне Житомир" речниця управління СБУ в Житомирській області Ірина Мартинюк.

Крім управління СБУ в Житомирській області, до перевірки долучилися підрозділи ДСНС та Нацполіції – у тому числі, вибухотехніки, кінологи та рота поліції спеціального призначення. Також задіяні патрульні поліцейські та медики.

Фото: Суспільне

Тегі: вокзал, Житомир, навчання, СБУ
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: