Сьогодні: Пн, 29-04-2024    15:32:26
Житомир » Новини » Спорт » 2021 » Июнь » 30 » 07:15:08

Україна вирвала перемогу у Швеції та вийшла до чвертьфіналу Євро-2020

30-06-2021, 07:15:08 518 Коментарі 0 Читать на русском

Збірна України у важкому матчі обіграла команду Швеції та вперше в своїй історії вийшла в 1/4 Чемпіонату Європи з футболу.

Наша збірна вийшла вперед на 27-й хвилині матчу - Андрій Ярмоленко вирізав ідеальну передачу на Олександра Зінченка, а півзахисник "Манчестер Сіті" сильним ударом "прошив" голкіпера.

Але до перерви шведи відігралися - м'яч опинився у воротах Георгія Бущана після удару Еміля Форсберга і рикошету від ноги Іллі Забарного.

Другий тайм так і завершився нічиєю. Було оголошено два додаткові екстратайми по 15 хвилин.

У першому екстратаймі Маркус Даніельсон отримав червону картку за грубу гру проти Артема Бєсєдіна.

На 121-й хвилині матчу Олександр Зінченко подав із лівого флангу, а Артем Довбик головою забив у ворота шведів вирішальний гол - 2:1 на користь України.

В 1/4 фіналу Євро-2020 збірна України зіграє зі збірною Англії. Матч відбудеться 3 липня в Римі.

Тегі: збірна України, Євро 2020, футбол