Сьогодні: Пт, 09-12-2022    21:25:30
Житомир » Новини » Житомирська область » 2022 » Февраль » 23 » 13:03:46

У Житомирській області на кордоні з Білоруссю вводять нові обмеження: що заборонено

23-02-2022, 13:03:46 1105 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирській області на кордоні з Білоруссю вводять нові обмеження: що заборонено
Державна прикордонна служба запроваджує додаткові режимні обмеження у прикордонних районах, зокрема на півночі Житомирської області.

Про це 23 лютого повідомила пресслужба ДПСУ. Серед обмежень - перебування у прикордонні у нічний час, рух транспорту по бездоріжжю.
 

"У районах, які межують з РФ, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України та прилягають до морського узбережжя вводяться додаткові тимчасові режимні обмеження", - йдеться у повідомленні.


Обмеження:

 
  • перебування у прикордонні у нічний час;
  • вихід будь-яких плавзасобів з пунктів базування;
  • рух транспорту (окрім військового, силових структур, агро-техніки) дорогами, що відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону;
  • перебування іноземців у прикордонній смузі;
  • використання радіостанцій, польоти легкомоторних та безпілотних летальних апаратів, відео-, кіно-, фотознімання особового складу й об’єктів Держприкордонслужби; Українпересування по берегу чи льоду прикордонних водойм.

Як повідомляв "Журнал Житомира", Рада національної безпеки та оборони ухвалила рішення запровадити надзвичайний стан на всій території України крім Донецької та Луганської областей.

Тегі: Житомирська область, кордон, обмеження
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: